DEYE je řešení budoucnosti

Hledáte fotovoltaickou elektrárnu, která bude díky využití umělé inteligence řídit vyrobenou energii za vás? Zvolte DEYE a bezstarostné řešení SOMI, které se učí vašim návykům, přizpůsobuje jim chování elektrárny a zohledňuje předpověď slunečního svitu. Vyrobenou energii chytře ukládá do baterie a přebytky prodá v nejvhodnější okamžik podle aktuálních cen na trhu. Při nedostatku slunečního svitu nakoupí energii za nízkou cenu. Výsledkem je vyšší zisk. Díky fungování na 3 fázích zajistí energii celé budovy.

Rodinné domy

Bezpečnější nízkonapěťové řešení navrženo pro bezstarostnou budoucnost.

Bytové domy

Pomůžeme s implementaci nejvhodnějšího řešení pro Váš bytový dům.

Obce a firmy

Bezstarostná energie Vaší obce nebo Vašeho podnikání.

Jak přesně to SOMI dělá

Mozkem elektrárny je unikátní řídicí modul s umělou inteligencí. Nepřetržitě zpracovává údaje o aktuálním výkonu elektrárny, spotřebě odběrného místa, předpovědi slunečního svitu a aktuálních tržních cenách elektřiny na burze OTE.

Podle vámi zvolené strategie preferuje finanční zisk z prodeje, pokrytí vaší spotřeby nebo nabíjení baterií. Pokud slunce nesvítí a vlastní elektřina chybí, včas nakoupí elektřinu ze sítě za nejnižší možnou cenu. Přitom se učí z vašich odběrových křivek a své chování přizpůsobuje vašim skutečným potřebám.

Ovládání systému je nanejvýš jednoduché a snadno ho zvládne i naprostý laik. Modul komunikuje s mobilní aplikací. Jediným klepnutím zvolíte svou strategii a o zbytek se nemusíte starat. K dispozici máte přehledné statistiky, kterými se můžete, ale nemusíte zabývat.

Realizace

    Máte zájem?

    Máte zájem o řešení Somi? Napište nám kontaktní údaje, průměrnou roční spotřebu a místo realizace a my se vám ozveme.

    Odesláním poptávky souhlasíte se zásadami zpracováním osobních údajů.

    Akční nabídky