top of page
FVE SOMI

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY SOMI
s chytrým řízením

Dodávka na klíč

 

Postaráme se o dodávku materiálu, montáž i spuštění do provozu.

Krátká doba realizace

 

Komponenty skladem, hotovo může být už za několik týdnů.

Dotaci vyřídíme za vás

 

Zajistíme poskytnutí dotace s výplatou do 6–9 týdnů.

Možnost financování

 

Pro zájemce zprostředkujeme výhodný překlenovací úvěr.

chyré řízení

CHYTRÉ ŘÍZENÍ FVE SOMI

Chytré řízení fotovoltaické elektrárny SOMI

Na základě zvolené strategie systém SOMI autonomně rozhoduje, kolik vyrobené elektřiny použije na krytí okamžité spotřeby a kolik jí uloží do baterií, kolik jí za nejvyšší možnou cenu prodá do sítě a kolik za nízkou cenu nakoupí.

Maximalizuje zisk z výroby i úsporu při nákupech.

Jak přesně to SOMI dělá

Mozkem elektrárny je unikátní řídicí modul s umělou inteligencí.

Nepřetržitě zpracovává údaje o aktuálním výkonu elektrárny, spotřebě odběrného místa, předpovědi slunečního svitu a aktuálních tržních cenách elektřiny na burze OTE.

Podle vámi zvolené strategie preferuje finanční zisk z prodeje, pokrytí vaší spotřeby nebo nabíjení baterií.

 

Pokud slunce nesvítí a vlastní elektřina chybí, včas nakoupí elektřinu ze sítě za nejnižší možnou cenu. Přitom se učí z vašich odběrových křivek a své chování přizpůsobuje vašim skutečným potřebám.

Může pracovat v on-grid (standardním) i off-grid (ostrovním) režimu.

Ovládání systému je nanejvýš jednoduché a snadno ho zvládne i naprostý laik. Modul komunikuje s mobilní aplikací. Jediným klepnutím zvolíte svou strategii a o zbytek se nemusíte starat. K dispozici máte přehledné statistiky, kterými se můžete, ale nemusíte zabývat.

Komunikace se systémem spolehlivě funguje i při občasných výpadcích internetového připojení.

JAK SI POŘÍDIT CHYTROU FVE SOMI

  1. Vyplňte a odešlete nezávaznou poptávku, do 48 hodin Vám zašleme kalkulaci na míru.

  2. Bude vás kontaktovat obchodní zástupce, který s vámi projedná postup a detaily realizace, podepíšete smlouvu a uhradíte zálohu.

  3. Navštíví vás technik, který následně sepíše projektovou dokumentaci.

  4. Veškerou dokumentaci včetně žádosti o dotaci vyřídíme za vás.

  5. Instalaci provedeme v řádu týdnů, nejpozději do 4 měsíců od podpisu smlouvy.

  6. Dotace vám bude vyplacena do 6–9 týdnů po dokončení instalace.

MÁME ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Mikro elektrárna SOMI

Výkon 5,5 kWp + 10,24 kWh

Nejmenší solární fotovoltaické soupravy pro domácnosti od společnosti SOMI jsou cenově nejvýhodnější a nejjednodušší řešení pro domácí použití s nižší mírou soběstačnosti. Jsou ideální pro všechny domácnosti, které chtějí snížit náklady na energii pomocí účinného a čistého energetického systému.

Mini elektrárna SOMI

Výkon 7,7 kWp + 10,24 kWh

Solární fotovoltaické soupravy pro menší domy od společnostiSOMI jsou cenově výhodné a zároveň jedním z nejefektivnějšíchřešení pro domácí použití, které poskytuje vyšší míru energetickésoběstačnosti. Jsou ideální pro všechny domácnosti, které chtějísnížit náklady na energii pomocí účinného a čistéhoenergetického systému a dosáhnout vyššího stupně energetickénezávislosti.

Standard elektrárna SOMI

Výkon 9,9 kWp + 10,24 kWh

Úplná elektrická nezávislost začíná zde. Společnost SOMI pečlivě navrhla a zkonstruovala všechny hotové solární systémy tak, aby jejich instalace byla rychlejší a jednodušší. Naše solární soupravy produkují nulové emise, jsou bezhlučné a vybavené řešením “balení vše v jednom” pro rychlou a snadnou instalaci. Součastí je akumulace do bateriového uložiště.

Maxi elektrárna SOMI

Výkon 9,9 kWp + 20,48 kWh

Největší systém SOMI fotovoltaické elektrárny kombinuje technologii on-grid i off-grid, což znamená systém fotovoltaické elektrárny, který může být zapojený v sítí a zároveň dokáže fungovat jako samostatný ostrovní systém. Slouží především pro vyšší přebytky do sítě a tím spojeného generování zisků. Součástí je maximální možný akumulační systém.

Individual RD elektrárna SOMI

do 50 kWp + do 80 kWh

Individual RD fotovoltaická elektrárna SOMI je výkonný aefektivní systém pro výrobu elektrické energie ze slunečníhozáření. Jedná se o elektrárnu, která je snadno instalovatelná a poskytuje pohodlný způsob, jak získat energii ze slunce. Elektrárna je vybavena robustními panely, které jsou navrženy tak, aby vydržely všechny přírodní podmínky. Tento systém je vybaven několika bezpečnostními prvky, které umožňují kontrolovat a regulovat výkon fotovoltaického systému.

tecnické listy

TECHNICKÉ LISTY

Měnič

Měnič
 

Příchytný systém

Příchytný systém
 

Baterie

Baterie
 

Kabeláž

Kabeláž
 

Panely stříbrné

Panely stříbrné
 

Panely černé

Panely černé
 

Wallbox

Wallbox
 

REFERENCE SOMI

REFERENCE FVE

bottom of page